CLAGE Firmengebäude © CLAGE
   

PORTET FIRMY

W roku 1951 Claus-Holmer Gerdes założył w Lüneburgu firmę o znaku towarowym CLAGE i rozpoczął sprzedaż małych przepływowych podgrzewaczy wody. Dzisiaj, jako przedsiębiorstwo rodzinne prowadzone przez właścicieli w drugiej generacji, należy do wiądocych na niemieckim rynku producentówprzepływowych podgrzewaczy wody i oferuje zgodne z zapotrzebowaniem urządzenie do ciepłej wody.
Zgodnie z koncepcja marketingową "Efektywność energetyczna i komfort ciepłej wody dzięki zastosowaniu przepływowych podgrzewaczy wody" to dynamicznie rozwijajace sie przedsiębiorstwo skupia coraz większą uwagę. Zawdzięcza to na przykład kompaktowym podgrzewaczom przeznaczonym specjalnie do zlewozmywaka jak również działowi energii słonecznej z samodzielnie zaprojektowanym kolektorem. 

W siedzibie firmy w Lüneburgu zaangażowani pracownicy opracowują i produkują energooszczędne i godne zaufania produkty w najwyższej jakości "Made in Germany". Sprzedaż odbywa się poprzez wyspecjalizowane sklepy z branzy sanitarnej i elektrycznej. Bliskość klienta i elastyczność są priorytetem. Jako przedsiębiorstwo operujące na rynkach międzynarodowych CLAGE reprezentowane jest przez samodzielnych importerów i ma placówki na całym świecie. 
 
Liczne wyróżnienia potwierdzają innowacyjność przedsiębiorstwa oraz wysoką jakość produktów.