Szukaj MyCLAGE - Login

Aktualności

Starsze wiadomości

>

"German Design Award" dla MBX Shower
09. Januar 2020

Mały zestaw prysznicowy MBX Shower firmy CLAGE otrzymał niemiecką nagrodę za wzornictwo w kategorii "Bath and Wellness". German Design Award jest jedną z najważniejszych nagród za wzornictwo i honoruje innowacyjne produkty i projekty, ich producentów i projektantów, którzy są pionierami w niemieckim i międzynarodowym krajobrazie wzornictwa. Gwarantuje to najwyższej klasy międzynarodowe jury. Zestaw "MBX Shower" składa się z nowoczesnego przepływowego e-podgrzewacza wody, zestawu natryskowego, sztangi natryskowej oraz nowoczesnej jednouchwytowej baterii ściennej. Dobrze nadaje się do szybkiego prysznica przy basenie lub jako dodatkowy prysznic w piwnicy. Zintegrowana elektronika reguluje automatycznie moc grzewczą. Dzięki wydajnej technologii przepływu, system zapewnia dobry strumień wody, który może być formowany w 3 rodzajach. Mały zestaw prysznicowy "MBX Shower" oszczędza energię i wodę, a tym samym w pełni wpisuje się w trend oszczędnego korzystania z zasobów.

CLAGE wśród głównych <nobr>niemieckich marek </nobr> · 20. September 2019

CLAGE wśród głównych niemieckich marek
20. September 2019

Pod hasłem "Innowacja. Przyszłość. Design" niedawno ukazało się siódme wydanie serii publikacji "Wielkie niemieckie marki". Treści skupiają się na tematach i dyskursach przyszłości. W tym tomie CLAGE został uhonorowany jako wybitna niemiecka firma markowa na podwójnej stronie. Dobry projekt, innowacyjna technologia, wydajność i zrównoważony rozwój w produkcji są określane jako wyznaczanie trendów.
Kompendium wysokiej jakości zostało opublikowane przez "Rat für Formgebung" (Niemiecką Radę Projektantów) i zaprezentowane 19 września 2019 roku z okazji uroczystej gali projektowania w Soho House Berlin. Na ekskluzywnej liście gości znalazło się ponad 150 przedstawicieli przemysłu, polityki, wzornictwa i kultury. Obecny był dyrektor zarządzający CLAGE Jörg Gerdes. Wydarzenie zaoferowało uczestnikom forum do spotkań i tworzenia sieci kontaktów. Opinie Federalnego Ministra Gospodarki i Energetyki Petera Altmaiera i Federalnego Ministra Spraw Zagranicznych Heiko Maasa oraz Prezesa Federacji Przemysłu Niemieckiego prof. Dietera Kempfa podkreślały znaczenie projektowania i strategicznego zarządzania marką dla światowego sukcesu niemieckich przedsiębiorstw.