Szukaj MyCLAGE - Login

Nagrodzone przepływowe podgrzewacze wody!

Specjalizujemy się w produkcji efektywnych energetycznie przepływowych e-podgrzewaczy wody, które są specjalnie zaprojektowane do stosowania w umywalkach, zlewozmywakach kuchennych lub w łazienkach. Liczne niemieckie, europejskie i międzynarodowe nagrody, wyróżnienia i dobre oceny w różnych testach produktów potwierdzają wysoką jakość naszych najlepszych e-podgrzewaczy wody.

 1. German Design Award 2020

  Nagroda dla MBX Shower

 2. Red Dot

  Nagroda dla DSX Touch

 3. UX Design Awards 2016

  Nominowany został DSX Touch (DX2).

 4. Plus X Award 2015/2016

  Nagroda dla: DSX Touch (DX2) jako "Najlepszy produkt roku 2015/2016".

 5. Nagroda IF product design award 2012

  Nagrodzony został MCX

 6. Plus X Award 2011

  CFX-U został nagrodzony jako "Najlepszy Produkt Roku 2011".

 7. Nagroda za projekt 2008

  Nominowany był DSX

 8. Test użytkownika GGT 2007

  Nagroda została przyznana DSX

 9. Focus Energy Silver 2006

  Nagroda została przyznana DSX

Typowe zastosowania, optymalne rozwiązania, nagradzane przepływowe podgrzewacze wody!

Optymalny przy umywalce: mały przepływowy e-podgrzewacz wody MCX
W umywalce (np. w WC dla gości) wystarczy mały przepływowy podgrzewacz wody o elektrycznym obciążeniu przyłączeniowym od 3,5 do 6,5 kW. Dostarcza od dwóch do czterech litrów na minutę gorącej wody do mycia rąk.

Znana na całym świecie nagroda "iF product design award" jest od 1953 r. znakiem firmowym, który jest wyrazem uznania dla dobrego wzornictwa. W 2012 roku mały przepływowy podgrzewacz wody MCX otrzymał nagrodę za przekonującą koncepcję i wyróżniające wzornictwo, a następnie otrzymał kolejne nagrody i pozytywne oceny.

W porównaniu z małymi zasobnikami, mały elektryczny przepływowy podgrzewacz wody MCX może zaoszczędzić nawet 85 % energii. Dalsze informacje znajdują się w rozdziale "Porównanie produktów: zasobnik a przepływowy podgrzewacz wody".

Idealny do zlewozmywaka: kompaktowy przepływowy podgrzewacz wody CFX-U
W zlewozmywaku, kompaktowy przepływowy podblatowy podgrzewacz (11 do 13,5 kW) jest efektywnym rozwiązaniem, ponieważ potrzeba tu od czterech do sześciu litrów ciepłej wody na minutę.

Ze względu na efektywność energetyczną i łatwość obsługi kompaktowy przepływowy podgrzewacz wody CFX-U otrzymał nagrodę "Plus X Award" jako "Najlepszy produkt roku 2011". Według organu przyznającego tę nagrodę, jest to "największa konkurencja technologiczna, sportowa i lifestylowa na świecie".

W porównaniu z małymi zasobnikami, kompaktowy przepływowy e-podgrzewacz wody CFX-U może zaoszczędzić nawet 40 % energii. Dalsze informacje można znaleźć w zakładce "Porównanie produktów: zasobniki a przepływowe podgrzewacze wody".

Idealny do prysznica i łazienki: komfortowy przepływowy e-podgrzewacz wody DSX Touch
Do prysznica i kąpieli potrzebny jest przepływowy podgrzewacz wody o mocy od 18 do 27 kW, który zapewni doskonały komfort ciepłej wody, dzięki czemu w każdej chwili będzie do dyspozycji od 8 do 14 litrów na minutę ciepłej wody pod prysznicem lub w wannie.

Wielokrotnie nagradzany, w pełni elektroniczny przepływowy podgrzewacz DSX Touch jest innowacyjnym urządzeniem z najwyższej półki wśród elektronicznych przepływowych podgrzewaczy wody. Łączy w sobie wysoki komfort z wysoką wydajnością energetyczną i imponuje innowacyjnym wyświetlaczem dotykowym i pilotem radiowym. Nowoczesna najwyższa technologia w wyrafinowanej pod względem estetycznym formie. DSX Touch otrzymał nagrodę "Plus X Award" jako "Najlepszy Produkt Roku 2015/2016".

Więcej informacji o potencjale oszczędnościowym komfortowych e-podgrzewaczy wody znajduje się w rozdziale "Porównanie produktów: zasobnik a przepływowy podgrzewacz wody".

Wymienione powyżej przepływowe podgrzewacze mogą być również wykorzystywane do dogrzewania w instalacji solarnej. Przepływowe e-podgrzewacze wody CLAGE: innowacyjna technologia z licznymi funkcjami komfortowymi i dobrym stosunkiem ceny do jakości.